İskenderun’un sağduyusuna teşekkür!

Yayınlanma Zamanı : 28 Mayıs 2021 Saat: 18:31

İskenderun’un sağduyusuna teşekkür!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Hatay’ın pozitif vaka sayılarında Türkiye’deki en iyi 2. il konumuna ulaşmasına sağduyusuyla katkı sunan İskenderunlular’a teşekkür ederken,  sürecin henüz sona ermediğini hatırlattı. Uygulanan tedbir ve kurallardan taviz verilmemesi gerektiğini belirten Kaymakam Yönden, vatandaşlara ‘Lütfen rehavete kapılmayın’ çağrısı yaptı.

İskenderunluların alınan tedbir ve kurallara sabır ve sağduyu ile riayet ettiğine dikkat çeken Kaymakam Yönden, “Değerli Hemşehrilerimiz; Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadele sürecinde hükümetimiz ve İl / İlçe Hıfzısıhha Kurulları tarafından alınan tedbir ve kararlara sabır ve sağduyu ile riayet ederek, olumlu bir gelişme kaydettik. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan açıklamaya göre 15-21 Mayıs 2021 tarihlerini kapsayan haftalık pozitif vaka sayılarında İlimiz Hatay Türkiye’de en iyi 2. İl konumuna ulaşmıştır. Bu zorlu mücadelemize görev hassasiyeti ve fedakârlığıyla katkıda bulunan beyaz önlüklü kahramanlarımız ve kolluk birimlerimiz başta olmak üzere sabır ve sağduyusuyla katkıda bulunan kadirşinas halkımıza canı gönülden teşekkür ederken, henüz salgın sürecinin sona ermediğini ve bu anlamda maske, mesafe ve hijyen kuralından taviz verilmemesini önemle rica ediyoruz.. Lütfen rehavete kapılmayınız..!” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"