Jandarma, can dostlarımızı elleriyle besledi

Yayınlanma Zamanı : 25 Mayıs 2021 Saat: 17:18

Jandarma, can dostlarımızı elleriyle besledi

Hatay İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı, yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için İskenderun, Arsuz ve Belen ilçelerindeki belirli noktalara mama, yem, yiyecek ve su bıraktı.

Belen, İskenderun ve Arsuz ilçesinde Hatay İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ekipleri, belediyelerin desteği ve katılımı ile Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu temsilcilerinin katılımıyla başta hayvan barınakları olmak üzere park, bahçe, orman gibi sokak hayvanlarının doğal yaşam alanları olan 45 ayrı noktaya 250 kg. mama bıraktı.

Hatay İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla uygulanan hafta sonu kısıtlamaları süresince de sokak hayvanlarını beslemeye yönelik planlanan noktalara mama ve su bırakmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"