Vali Doğan, Hatay’ı tanıtmak için pedal çevirdi

Yayınlanma Zamanı : 23 Mayıs 2021 Saat: 21:45

Vali Doğan, Hatay’ı tanıtmak için pedal çevirdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, “Kürşat Tüzmen ile Benim Şehrim” programı çekimleri için ilimize gelen Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu eski Bakan Kürşad Tüzmen ile birlikte Samandağ – Arsuz Yolu’ndaki bisiklet parkurunda pedal çevirdi.

Oldukça keyifli geçen yeşil ve mavi yolculuk çekimlerinde, Hatay’a kazandırdığı Dünya’nın en uzun kesintisiz bisiklet yolunun 26 kilometre olduğunu anımsatan Vali Doğan, hem deniz hem dağ arasında bisiklet sürmenin keyfini yaşamak isteyen herkesi Hatay’a davet etti.

Çekimler için Hatay’ı tercih eden Eski Bakan Kürşad Tüzmen’e teşekkür ederek, söz konusu programın Hatay’ın tanıtımı açısından önemli bir rol oynayacağını belirten Vali Doğan,  bisiklet yolunun hem Türkiye’nin hem de dünyanın dikkatini Hatay’a çektiğini belirterek, Hatay’ın sahip olduğu güzelliklerden bahsetti.  

Vali Doğan ile birlikte Samandağ-Arsuz yolundaki bisiklet yolunda pedal çeviren eski Bakan Tüzmen, yola hayran kaldığını belirterek,  muhteşem yolda mutlaka bir dünya şampiyonası yapılması gerektiğini söyledi.

Bisiklet yolunu çok beğendiğini söyleyen Kürşat Tüzmen, “Hem antrenman için hem dünya yıldızları için ideal bir yer burası. İnşallah burada dünya şampiyonası yapılır. Çok güzel bir yer, böyle bir yol dünyada yok” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"