Kortların yıldızı, Türkiye Şampiyonasında parladı!

Yayınlanma Zamanı : 20 Mayıs 2021 Saat: 17:37

Kortların yıldızı, Türkiye Şampiyonasında parladı!

Adana’da düzenlenen 21’inci Çukurova Cup 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası (Tennis Europe Junior Tour 2021) çift erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Hatay Büyükşehir Belediyespor´lu tenisçi Haydar Cem Gökpınar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti. 23 ülkeden sporcuların başvurduğu turnuvada rakip tanımayan kortların genç yıldızı Gökpınar, başarısını Başkan Savaş ile paylaşırken, desteklerinden dolayı teşekkür etti ve daha büyük başarıla imza atacağının sözünü verdi.

Gökpınar’ın önümüzdeki süreçte daha büyük başarılara imza atacağını ifade eden Başkan Savaş, “21. Çukurova Cup Tenis Turnuvası’nda Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Haydar Cem Gökpınar’ı kutluyorum. Kazandığı şampiyonlukla Adana Atlı Tenis Kulübü’nde oynanacak uluslararası turnuvaya seri başı olarak katılmaya hak kazanan sporcumuza başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"