İyi ki varsın Eren, İyi ki varsın Ferhat Gedik!

Yayınlanma Zamanı : 20 Mayıs 2021 Saat: 16:08

İyi ki varsın Eren, İyi ki varsın Ferhat Gedik!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, şehitlerimiz Eren Bülbül ve Ast. Kd. Bçvs. Ferhat Gedik’in hayatlarını konu alan ve çekimlerinin bir bölümü Hatay’da yapılacak olan ‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren’ filminin yapımcılarını makamında kabul etti.

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ile Eren’i korumak için üzerine kapanan ve 41’nci yaş gününde vücudundan 41 kurşun çıkan İskenderunlu Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in hayatını beyaz perdeye aktaracak olan filmin yapımcıları Çağlar Ercan ve Ahu Karaca, ziyarette Vali Doğan’a film hakkında bilgiler aktardı.

Vali Doğan da, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,  PKK’lı teröristlerle, kahraman Mehmetçiğin girdiği çatışmada 15 yaşındayken hayattan koparılan Eren Bülbül ve onu korumak için vücudunu siper ederek şehit düşen İskenderunlu Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i rahmetle andı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"