Anneler Günü Hediyeniz düşlere ortak olsun!

Yayınlanma Zamanı : 06 Mayıs 2021 Saat: 11:36

Anneler Günü Hediyeniz düşlere ortak olsun!

Ali İsmail Korkmaz’ın yarım kalan düşlerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla kurulan ve birçok öğrenciye umut olan ALİKEV, ‘umudu büyütmek’ için Anneler Günü’ne özel anlamlı hediyeler hazırladı.

Anneler Günü’nde ‘Düşlerinde Özgür Dünya’dan alacağınız hediyelerle hem annenizi hem de düşlerinin peşinde koşan onlarca genci gülümsetmek amacıyla  yola çıkan ALİKEV,  korona dolayısıyla bu yıl annelerimize sarılamasak da, ellerini öpemesek de onları emeğin gücüne hayran kalacağınız ürünlerle mutlu etmek için çağrıda bulundu.

İpek böceklerinin olağanüstü yaşam hikayesinin el işçiliği ve dokuma tezgahında yeniden şekillenmesiyle üretilen ipek şallar, emeğin ve sabrın ürünü olan mozaik ürünler, anneler gününe özel sertifikalar ile anneler günü setleriyle annelere sürpriz yaparken, gençlerin de eğitimine destek olmak için adres: https://www.duslerindeozgurdunya.com/kategori/anneler-gunu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"