Arsuz İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne yeni konsept

Yayınlanma Zamanı : 05 Mayıs 2021 Saat: 22:43

Arsuz İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne yeni konsept

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı Nüfus Genel Müdürlüğü’nce Türkiye genelinde başlatılan ve ilçedeki nüfus müdürlüğünde çalışmaları tamamlanan yeni konsepti yerinde inceledi.

Arsuz İlçe Nüfus Müdürü Cengiz Göç ile birlikte sonlanan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Sarı, yeni konsepti halkın da beğeneceğini belirterek, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Ülke genelinde vatandaşa daha iyi hizmet verilebilmesi, iş ve işlemlerin hızlı sonuçlanabilmesi için nüfus müdürlüklerinin banka şubesi standardına kavuşturulduğunu belirten Kaymakam Sarı, “İçişleri Bakanlığımız Nüfus Genel Müdürlüğünce başlatılan Türkiye geneli nüfus müdürlüklerinin aynı konsepte kavuşturulmasına dair yapılan çalışma kapsamında İlçe Nüfus Müdürlüğümüz servisleri ve birimleri yenilenerek halkımıza en iyi, en ferah ve en seri şekilde hizmetin verilebilmesi için yeni konsepte göre başlatılan çalışma sona erdi. Halkımıza hayırlı – uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"