Her bir emekçi, bir öykünün kahramanı!

Yayınlanma Zamanı : 01 Mayıs 2021 Saat: 12:47

Her bir emekçi, bir öykünün kahramanı!

Hatay Valisi  Rahmi Doğan, güçlü Türkiye hedefine alın terleriyle büyük katkılar sağlayan çalışan tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Her bir emekçinin bir fedakârlık öyküsünün kahramanı olduğuna dikakt çeken Vali Doğan, “Emek ve alın terleriyle ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında büyük katkılar sağlayan, işçi ve emekçi kardeşlerimizin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ”nü tebrik ediyorum.

Tarlalardan fabrikalara, maden ocaklarından atölyelere, üretim zincirinin her halkasında tedarikten ulaşıma uzanan birçok alanda ki fedakârlık öykülerinin kahramanlarıdır emekçilerimiz.

Mücadele ruhunu içinde barındıran bir millet olarak, çalışma hayatımızın vazgeçilmez parçaları olan işçi ve emekçi kardeşlerimizin emeklerini ve alın terini kutsal gören ve bu kutsallık etrafında bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yaşayarak gösteren büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bu mirasın özünü “işçiye, henüz alın teri kurumadan hakkının verilmesi” öğütleyen bir kültüre sahip olarak ülkemizin kalkınmasında son derece önemli bir yere sahip olduklarının da bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda, alın terleriyle büyük katkılar sağlayan, özveriyle çalışan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü en içten dileklerimle kutluyor, bu günün kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın artmasına vesile olmasını temenni ediyor, tüm işçi ve emekçi kardeşlerime ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice güzel günler diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"