CHP zirvesindeki tek başkan Lütfü Savaş

Yayınlanma Zamanı : 30 Nisan 2021 Saat: 21:57

CHP zirvesindeki tek başkan Lütfü Savaş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın katılımı, 10 Büyükşehir ve İl Belediye Başkanları ile video konferans toplantısıyla biraraya geldi.

Yoksullukla mücadele, tarımsal kalkınma, tam kapanmada vatandaşlara sağlanacak desteklerin görüşüldüğü toplantıda büyükelçi ziyaretleri için Ankara’da bulunan Başkan Savaş’ın yanısıra, CHP Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan başdanışmanı Tuncay Özkan hazır bulundu.

Pandemi sürecinde tüm imkansızlıklara rağmen vatandaşın yanında olan belediyelerini önemli bir süreç beklediğine dikkat çeken Genel Başkan Kılıçdaroğlu, vatandaşların kapanmadan en az şekilde etkilenmesi için belediyelerin yardım faaliyetlerini 17 günlük sürede imkânları ölçüsünde artırarak sürdürmelerini istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"