‘Tam kapanma’ toplantısı!

Yayınlanma Zamanı : 27 Nisan 2021 Saat: 11:37

‘Tam kapanma’ toplantısı!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in başkanlığında İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak olan “Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi” kapsamında istişare toplantısı düzenlendi.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Sahil Güvenlik Grup Komutanlığını temsilen SG Yüzbaşı İsmail Uçun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım katıldı.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Hep beraber sağlıklı günlerde buluşmak üzere; Alınan tedbir ve kararlara titizlik, hassasiyet ve sağduyu ile riayet edilmesini rica ederiz” diyerek, tedbirlerle ilgili görev dağılımı yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"