Futbol okulu ‘Korona’ engeline takıldı

Yayınlanma Zamanı : 26 Nisan 2021 Saat: 12:35

Futbol okulu ‘Korona’ engeline takıldı

Atakaş Hatayspor bünyesinde 25 Nisan’ da çalışmalarına başlayacağı duyurulan “Atakaş Hatayspor Futbol Okulları” Covid-19 salgını kısıtlamaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.  ‘Geleceği birlikte inşa ediyoruz’ sloganıyla geleceğin sporcularını yetiştirmek için adım atan kulüp, eğitimlerin ertelendiğini, ancak kayıt bşvurularının devam ettiğini duyurdu.

Atakaş Hatayspor’dan yapılan açıklama şöyle, “Ülkemizde uygulanan Covid-19 salgını kısıtlamaları nedeniyle 25 Nisan’da başlaması planlanan futbol okulumuz, ileri bir tarihe ertelenmiş olup, kayıtlar devam etmektedir. Normalleşme süreci ile birlikte çalışmaların başlayacağı tarih sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Kayıtlar, Hatayspor Store Mağazaları ( Atatürk Caddesi-Primemall AVM) Atakaş Hatayspor Altyapı Tesisleri (Çekmece Mah. 237 Sokak, NO:7/2 Defne) adresine yapılmaktadır. İletişim için : 0326 225 1631” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"