Nardüzü’ndeki ÇED toplantısı ileri bir tarihe ertelendi

Yayınlanma Zamanı : 22 Nisan 2021 Saat: 15:47

Nardüzü’ndeki ÇED toplantısı ileri bir tarihe ertelendi

Arsuz’a bağlı Nardüzü Mahallesi’nde ÇED süreci başlayan Atık Geri Kazanımı, Kimyasal Madde Üretimi ve Kimyasal Madde Depolama Tesisi’ne ilişkin 27 Nisan’da yapılması planlanan halkı bilgilendirme toplantısı, yapılan girişimlerle ileri bir tarihe ertelendi.

Hatay Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden duyurusu yapılan ve ilk kez SÖZ Gazetesi tarafından kamuoyuna duyurulan Arsuz’a bağlı Nardüzü Mahallesi, 197 Sok. No:23 (590 Ada, 1 Parsel) (1.176,41m2 arazi) mevkiinde Özbek Kimya Tekstil Plastik Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılması planlanan Atık Geri Kazanımı, Kimyasal Madde Üretimi ve Kimyasal Madde Depolama projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) kapsamında halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 27 Nisan’da düzenlenmesi planlanan Halkın Katılım Toplantısı’nın yetkililerin girişimi ve pandemi koşulları dikkate alınarak ileri bir tarihe ertelendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"