Türkoğlu’na önemli görev!

Yayınlanma Zamanı : 21 Nisan 2021 Saat: 10:15

Türkoğlu’na önemli görev!

Türkiye’nin bir süredir beklediği kabine değişikliği bugün resmi gazete ile duyurulurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığına atandı. Sosyal Politikalar Başkanı Jülide Sarıeroğlu ile birlikte görev yapacak 7 kişiden biri olan Milletvekili Türkoğlu’nun ataması Hatay’da partililerce büyük bir sevinçle karşılanırken, tebrik mesajları yağdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin karara göre  de Ticaret Bakanlığı’na Ruhsar Pekcan yerine Mehmet Muş atandı. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile iki yeni bakanlık kuruldu ve bu bakanlıklara da atamalar yapıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ise Vedat Bilgin atandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"