Türk Yıldızları’nı selamlamaya hazır mısınız?

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2021 Saat: 22:43

Türk Yıldızları’nı selamlamaya hazır mısınız?

İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nin düzenleyeceği Havacılık Günleri etkinliğinde Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi “Türk Yıldızları” İskenderun’da gösteri uçuşu gerçekleştirilecek.

İSTE, Hatay Valiliği ve İskenderun Kaymakamlığı işbirliğiyle 18 – 19 Nisan tarihleri arasında iki gün sürecek etkinlikte havacılık ve uzay mühendisliğinin dünü, bugünü ve yarınının yanısıra verilecek seminerlerde AAS/NASA CanSat Competition’dan TEKNOFEST’e başarı hikayeleri,- anlatılacak, uçak bakım ve onarım bilgisi verilecek ve havacılık mezunları tecrübelerini paylaşacak.

Türk Yıldızları’nın İskenderun’daki Selamlama ve Gösteri Uçuşu ise 19 Nisan Pazartesi günü saat:14.30’da gerçekleştirilecek.  Gösteri uçuşu sırasında vatandaşların pandemi nedeniyle herhangi bir yerde toplanmaması istenirken, uçuşun gökyüzüne bakılan herhangi bir noktadan izlenebileceği belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"