Kaymakamın gönül selamı esnafı mutlu etti

Yayınlanma Zamanı : 16 Nisan 2021 Saat: 15:21

Kaymakamın gönül selamı esnafı mutlu etti

Göreve başladığı günden itibaren insan odaklı hizmet anlayışının yanısıra, kapı kapı dolaşarak vatandaşların gönül pencerelerini aralayan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, pandemi dolayısıyla zor günler geçiren esnafı ziyaret etti.

İşyerlerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnafı mutlu eden Kaymakam Yönden, içerisinde bulunduğumuz Ramazan Ayı’nın hayırla vesile olmasını dilerken, hayırlı işler ve hayırlı kazançlar diledi.

Gittiği her yerde sevgi seli ve hediyelerle karşılanan Kaymakam Yönden, pandemi tedbirlerine de dikkat çekerek, kısmi kapanma sürecinde tedbirlere uymanın önemine değindi.

Esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyen Yönden, Çay Mahallesi esnafı Körfez Kafe İşletmecisi ve Tesbihçi Yaşar Yüksel’i de ziyaret ederek, ilgisini çeken tespihler hakkında bilgiler aldı.

‘Sevgi paylaştıkça çoğalır’ sözünün karşılık bulduğu ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren esnaflar, sıkıntılı süreçte kendilerine ziyaretiyle moral veren  Kaymakam Yönden’e teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"