Hatay’da da iftardan sonra aşı olma imkanı var

Yayınlanma Zamanı : 16 Nisan 2021 Saat: 17:27

Hatay’da da iftardan sonra aşı olma imkanı var

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Ramazan ayı boyunca aşı uygulamasının il genelindeki kamu hastanelerinde gece 24.00’e kadar devam ettiğini duyurdu. İftar sonrası aşı vurulmak isteyenler için gece 24.00’e kadar uygulamanın devam ettiğini açıklayan İl Sağlık Müdürlüğü, vatandaşlara MHRS sistemi üzerinden randevu alabileceklerini hatırlattı.

Sırası gelenlerin vakit kaybetmeden aşı olması için de çağrı yapan Müdürlüğün ‘En büyük silahımız aşı!’ başlığıyla yaptığı duyuru şöyle, “İlimizde Müdürlüğümüze bağlı hizmet sunan tüm Kamu Hastanelerimizde Ramazan Ayı boyunca Covid-19 aşı uygulamaları sabah 08.00 ile gece saat 24.00 saatleri arasında kesintisiz olarak devam etmektedir. Vatandaşlarımız MHRS sistemi üzerinden kamu hastanelerimiz için saat 08.00 ile 24.00 arası randevularını alabilecek ve randevularına uygun olarak kamu hastanelerimizde aşılanabileceklerdir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"