ASAŞ, bölgenin filtre üssü!

Yayınlanma Zamanı : 05 Nisan 2021 Saat: 19:33

ASAŞ, bölgenin filtre üssü!

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, bölgenin filtre üretim merkezleri ASAŞ, AGM ile GFT Filtre Fabrikaları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen’i ziyaret etti.

Filtre sektöründe lider olma vizyonuyla üretmeye ve büyümeye devam ederken, istihdama da büyük katkı sunan Zeki Göçmen’le pandemi süreci ve ekonomiyi değerlendiren Şahin, misafirperverliğinden dolayı Göçmen’e teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zeki Göçmen, ASAŞ’ın ‘Daha iyi bir dünya için’ sloganıyla kendi adıyla markalaştığını belirterek, filtrenin üretim aşamaları ve bugün gelinen noktada koronavirüs salgını karşısında aldıkları tedbirler ve çalışma programları ile salgınının sektöre etkileri ve iş dünyasındaki talep daralmasına değindi.

Zeki Göçmen, ayrıca zorlu süreci en kısa zamanda atlatıp, koronavirüs ile mücadele eden ülkemiz ve tüm dünyanın en kısa zamanda tekrar sağlığına kavuşmasını  ve ekonomideki dengelerin de normale dönmesini temenni etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"