Virüsü hafife alma, tedbir al!

Yayınlanma Zamanı : 03 Nisan 2021 Saat: 22:55

Virüsü hafife alma, tedbir al!

İskenderun Kaymakamlığı, yüksek risk grubunda yer alan Hatay’da saat 21.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma yasağı dolayısıyla vatandaşlara ‘Evde kal’ çağrısı yaptı. Cumartesi günü saat 21.00’de başlayıp Pazar gününün tamamını kapsayıp Pazartesi günü saat 05.00’te bitecek şekilde uygulanacak olan yasak kapsamında, il genelinde Pazar günü sokağa çıkılmayacak.

Sokağa çıkma yasağına uyulması için çağrı yapan İskenderun Kaymakamlığı’nın uyarısı şöyle, “Haftasonu ve haftaiçi günleri saat: 21.00-05.00 arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması devam etmektedir.Ayrıca, Cumartesi günlerinde saat: 21.00’dan itibaren başlayan sokağa çıkma yasağı; Pazar günlerinde tüm günü kapsayacak ve Pazartesi saat: 05.00’da sona erecek şekilde uygulanacaktır. Saat: 21.00 ve Saat: 05.00 arasında uygulanan; “SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI” uygulamasına harfiyen riayet edilmesini önemle rica ederiz. Devletimiz; Her an, her şart ve her koşulda siz değerli halkımız için seferber olmuşken, lütfen sizler de aileniz, sevdikleriniz ve toplum sağlığı için maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen başta olmak üzere tüm tedbirlere riayet ediniz!”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"