İbrahim Gül Belen’i nakış gibi işliyor!

Yayınlanma Zamanı : 02 Nisan 2021 Saat: 10:20

İbrahim Gül Belen’i nakış gibi işliyor!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, geride bıraktığı hizmet dolu 2 yılı değerlendirirken, Belen’i hak ettiği yere getirebilmek için ‘ilk günkü aşk ve heyecanla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin 2’inci yıldönümü sebebiyle yaptığı açıklamada, ‘Sen İste Belen’ diyerek çıktığı uzun soluklu maratonda, kendi kaynakları, büyükşehrin imkanları, Cumhur İttifakı Milletvekilleri’nin çabası, gayreti ve mücadelesi ile hükümetin imkanlarını Belen’e taşıdıklarını söyleyen Başkan Gül, Belenliler’e de eksik etmedikleri dualar için teşekkür etti.

Sorunların ve sıkıntıların büyüklüğünün bahanesine sığınmadan, üstlendiği görevin önemini ve sorumluluğun büyüklüğünü bilerek çok çalıştığını söyleyen Başkan Gül, Belenliler’e şöyle seslendi; “İki yıllık süre içerisinde sizlere seçim döneminde ne vaat etmiş isek bunları gerçekleştirmenin gayreti içerisinde olduk. Bu şehre hizmet için “Samimiyet” lazım, fiziksel değişimi gerçekleştirmek samimiyetin tesisi ile olur diyerek, seçim çalışmalarımızı yürütmüş ve bu şiarla seçimden galip çıkmış ve bu sözlerimizin gereğini yaparak hizmete başlamıştık. Şahsım, Belediye Meclis Üyelerim ve belediye personelimizle el ele vererek Belen’i her alanda daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çaba sarf edip, gayret gösterdik. Geride bıraktığımız iki yıllık süre içerisinde hepimizin çok önemsediğine inandığım, ilçemizin tarihi kimliğini yaşatma ve kültürel mirasımızı gelecek kuşaklara aktarma adına birçok çalışmayı hayata geçirdik. Sadece hürmet ederek değil beraberinde hizmet ederek, iki yılımızı geride bıraktık.

Kıymetli Hemşerilerim;

Önümüzdeki görev süremiz içerisinde de aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Belen Belediyesi olarak güçlü bir şekilde yatırımlarına devam edecek ve bizlerde şehrimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Geride bıraktığımız iki yıllık görev süremizde şehrimizin eksik olan alt yapı çalışmalarını tamamlayarak, gerekli fiziksel üst yapı çalışmalarını hızla yapıyoruz. Belediyemizin bütçesini ve kaynaklarını kılı kırk yararak hesaplıyor ve en doğru şekilde değerlendiriyoruz. İki yıl içinde yaptığımız tüm çalışmalarda, hayata geçirmeyi başardığımız tüm projelerde, Belediyemize kazandırdığımız araçlar, iş makineleri ve her türlü demirbaşın alımında bir kuruş kredi kullanmadık ve Belediyemizi hiç borçlandırmadık. Bizler iki yılın sonunda ilk günkü aşk ve heyecanla Belen’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerden eksik etmediğiniz duaları ve desteği önümüzdeki günlerde de görmeyi arzu ediyorum.

‘Samimiyetle kucaklaşacağız’

Bir yılı aşkın bir zamandan beri, tüm dünyayı etkileyen küresel bir değişimin içerisineyiz. Sağlığın ve özgürlüğün değerinin öne çıktığı, yaşamın kıymetinin daha iyi anlaşıldığı bu dönemde yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzun pekiştiğini görmek bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir. Destekleriniz ve dualarınızla bu kötü günleri de geride bırakarak yine eskisi gibi samimiyetle kucaklaşacağımız, sağlık ve esenlik dolu nice günleri getirecektir. Sağlık, huzur, samimiyet ve mutluluk ile geçireceğimiz yarınları birlikte yaşamak dileğiyle, tüm hemşerilerimi saygı, sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"