Gönüllerin bir aradalığıyla iyi bayramlar!

Yayınlanma Zamanı : 26 Mart 2021 Saat: 13:13

Gönüllerin bir aradalığıyla iyi bayramlar!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, farklılıkların zenginliğinin bayramlarda kendini daha çok hissettirdiği Hatay’da Musevilerin her yıl 27 Mart’ta kutladığı Hamursuz Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.

Birlik ve beraberliğin Hatay’da böyle önemli bayramlarda daha da anlamlı kılındığını belirten Başkan Savaş, “Barış ve sevgi ikliminin hâkim olduğu şehrimizde her dine mensup vatandaşımız, yüzyıllardır bir arada kardeşçe yaşamaktadır. Birlik ve beraberliğimiz her zaman tüm dünyaya örnek olmuştur. Karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde kutladığımız bayramlarımızı gelecek nesillere aktarmak için hepimize önemli sorumluluklar düşmektedir. İnanıyorum ki gelecek nesiller, bu geleneğimizi en güzel şekilde sürdürecek ve örnek bir şehir olmamıza katkı sağlayacaktır. Dostça ve kardeşçe, iç içe yaşadığımız Musevi vatandaşlarımızın Hamursuz Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"