Hayata +1 renk kattılar

Yayınlanma Zamanı : 21 Mart 2021 Saat: 12:38

Hayata +1 renk kattılar

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve eşi Ayşenur Yönden, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.
İskenderun Kaymakamlığı uhdesinde ve İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı ev sahipliğinde düzenlenen programda; Kaymakam Yönden ve eşi Ayşenur Yönden down sendromlu çocuklar ve aileleriyle sevgi ve samimiyet çerçevesinde bir araya gelerek; hep birlikte hayata renk katmanın mutluluğunu yaşadı.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, down sendromlu çocukların dünyamıza +1 değer kattığını belirterek, “Tertemiz kalplerinizle dünyamıza kattığınız +1 değerin farkındayız ve her zaman yanınızdayız. 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle tüm down sendromlu bireylere ve değerli ailelerine sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat diliyoruz. İyi varsınız!” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"