Sayenizde gözümüz arkada değil!

Yayınlanma Zamanı : 20 Mart 2021 Saat: 10:16

Sayenizde gözümüz arkada değil!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in koordinesinde ‘Vatandaşlara güven, suçlulara korku veren İskenderun Polisi’nin motorize ekipleri başarılarından dolayı ödüllendirildi.

Moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla zaman zaman başarılı personeli ödüllendiren Müdür Güneş, bu kez günün 24 saati özverili bir şekilde halkın huzur ve güvenliği için olaylara anında motosiklet üzerinde ulaşan Yunus ekiplerini başarı ve teşekkür belgelerini takdim etti.

Gerek uyuşturucu ve aranan şüphelilere karşı yaptıkları başarılı çalışmalar, gerek toplumsal olaylar, gerekse de asayiş olaylarının en ön saflardaki isimleri olan Yunus ekiplerini makamında onurlandıran Müdür Güneş, Polislik görevinin çok kutsal bir meslek olduğunu belirterek, “Yapacağınız her çalışma halkımıza güven verirken, suçlulara da korku salıyor. Göreve başladığım ilk gün söylediğimiz gibi halkımızın yanında, suçluların ve gayri meşru insanların ensesindeyiz” diyerek, polis ekiplerini çalışmalarından dolayı tebrik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"