GHO’ya güven tam!

Yayınlanma Zamanı : 15 Mart 2021 Saat: 13:26

GHO’ya güven tam!

İskenderun’da emlak danışmanlığı alanında büyük güven kazanan GHO Emlak Danışmanlığı firması yeni yerine taşındı. ‘Emlakta Dost eli’ sloganıyla emlak alanında bölgenin en prestijli firmalarından biri olan GHO Gayrimenkul’da konunun uzmanlarının oluşturduğu başarılı performans, emlak danışanlarına mükemmel hizmet sunuyor.

GHO, İskenderun’da Çay Mahallesi Osmangazi Caddesi No:12 (Steeltowers A-Blok giriş kapısı karşısı) adresindeki yeni yerinde hizmetini sürdürecek.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve dürüstlük ilkesini en ön sırada tutan GHO İskenderun’a gidenler bu farkı hissediyor.

GHO Gayrimenkul İskenderun’un ‘A-Broker’ı Ali Kunt, emlak danışmanlığı alanında yenilikleri takip ettiklerini belirterek, “Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da çalışma ekibimizle yeni yerimizde yatırımcılara en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"