Kaymakam Yönden, sağlık çalışanlarının yanında!

Yayınlanma Zamanı : 14 Mart 2021 Saat: 17:33

Kaymakam Yönden, sağlık çalışanlarının yanında!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İskenderun Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

Başhekim Veysel Yıldırım tarafından karşılanan Kaymakam Yönden, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi, sağlığımızı emanet ettiğimiz Türk hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının bu hizmet kervanına sabır, özveri, gayret ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde etkin hizmetler üretmeye devam edeceklerine olan sonsuz inancını dile getirdi.

Doktorlar ve hemşireler başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayan Kaymakam İskender Yönden, Covid-19 salgını ile mücadele süreci başta olmak üzere dünden bugüne birey ve toplum sağlığı için yoğun bir emek ve gayret sarf eden tüm sağlık çalışanlarına canı gönülden teşekkür  ederek, bu doğrultuda ebediyete intikal eden sağlık kahramanlarını da şükran ve saygıyla andı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"