Objektiflerine ‘Maskeli yaşam’ takıldı!

Yayınlanma Zamanı : 11 Mart 2021 Saat: 10:25

Objektiflerine ‘Maskeli yaşam’ takıldı!

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ve İskenderun Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin (İSKFAD) katkılarıyla, İskenderun Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Maskeli Yaşam’ konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Pandemi sürecinde maske takmanın önemini anlatmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada, 45 fotoğrafçının eseri değerlendirildi. Fotoğraf yarışmasında dereceye giren yarışmacılara katılım ve başarı belgeleri  İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın katıldığı törenle takdim edildi.

İSTE, İSKFAD ve İskenderun Belediyesi Kültür müdürlüğü yetkililerinden oluşan Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Şirvan Selçuk’un fotoğrafı birinciliğe layık görülürken, Filiz Boğa ikinci, Tahir Akay ise üçüncü oldu.

Sosyal ve Kültürel etkinlikleri sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, dereceye girenlere ödüllerini takdim ederken yarışmacılara katkılarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"