Kaymakamdan, İskenderun için çalışan kadınlara jest

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2021 Saat: 10:39

Kaymakamdan, İskenderun için çalışan kadınlara jest

İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle kaymakamlığın çeşitli birimlerinde çalışan kadın personellerimize çiçekle jest yaptı.

Kaymakamlığın tüm birimlerinde görev yapan kadın personelleri bizzat ziyaret ederek çiçek takdim eden Kaymakam Yönden, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadınların annelik görevi başta olmak üzere, toplumu şekillendirmelerinin yanı sıra topluma faydalı bireylerin yetişmesi, üretime ve istihdama katkılarda bulunmasının yanısıra sosyal yaşantı da önemli bir rol üstlendiklerini söyleyen Kaymakam Yönden, “Yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, nesillerin eğitiminde ve yetişmesinde sevgi ve şefkat kucağı olan, asil duyguların sahibi ve fazilet timsali kadınlarımızın, Dünya Kadınlar Günü’nü içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Çalışma ortamında kendilerine gösterilen bu özel yaklaşım dolayısıyla memnun olan kadın personeller, duyarlılığından ve hassasiyetinden ötürü Kaymakam Yönden’e teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"