Arsuz’daki okullarda dinamik denetim!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2021 Saat: 11:35

Arsuz’daki okullarda dinamik denetim!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı’nın kontrollü normalleşme süreci kapsamında illere gönderdiği Dinamik Denetim Süreci genelgesi doğrultusunda ilçedeki okullarda alınan tedbirleri bizzat denetledi.

Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ile birlikte Avcılarsuyu Ortaokulu ve İlkokulu’nda alınan tedbirleri yerinde inceleyip, ilçede yeni kurulan Teknofen Lisesi öğrencilerince hazırlanan kolonyaları da dağıtan Kaymakam Sarı, “temizlik, maske, mesafe” prensiplerini hatırlattı.

Okulların genel durumu, sorun ve ihtiyaçlarına dair yerinde inceleme yapan Kaymakam Sarı, okul idarecileriyle yaptığı istişarenin ardından derslikleri ziyaret ederek “Kontrollü Normalleşme Süreci” kapsamında öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Sarı daha sonra, hayatın her alanını kapsayacak şekilde gerçekleşen dinamik denetimlere eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"