Arsuz’da kadınlar her gün özel ve değerli!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mart 2021 Saat: 15:33

Arsuz’da kadınlar her gün özel ve değerli!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, trafik kontrol noktalarında görev yapan kadın polisler ile durdurulan araçlarda bulunan kadınlara karanfil takdim ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Arsuz Esnaf Dayanışma Derneği Başkanı Diyap Gökpınar ile birlikte, trafikte kontrollü dağıtımın ardından ilçede esnaflık yapan örnek kadın girişimcileri de ziyaret eden Kaymakam Musa Sarı, beyaz eşya bayii Hüda Sürmelioğlu’na da her 8 Martta kadınlara çeşitli hediyeler dağıtmasından dolayı ayrıca teşekkür etti.

Kadınların huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olduklarını ifade eden Kaymakam Sarı, “Fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, tarihin her döneminde üstün gayret ve fedakârlık örneği göstermiş, devletin ve milletin temelinde ve toplumsal hayatın merkezinde yer almışlardır. Yaşantımız boyunca, doğumdan ölüme her anımızda varlıklarıyla onurlandığımız, desteklerini bizden hiç bir zaman esirgemeyen şehit anneleri başta olmak üzere annelerimiz ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"