İskenderun’da Polis var, huzur var

Yayınlanma Zamanı : 06 Mart 2021 Saat: 14:27

İskenderun’da Polis var, huzur var

İskenderun Narkotik Suçlarla Mücadele(NSM) Grup Amirliği, Uyuştucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapan şahıslara yönelik düzenledikleri operasyonlarda uyuşturucu madde, farklı markalara ait tabanca ve tabanca parçaları ele geçirirken, 4 kişiyi gözaltına aldı.

İskenderun İstihbarat Büro Amirliği görevlileriyle koordineli olarak yapılan çalışmalarda biri ev ve işyeri, biri araçta yapılan aramalarda ele geçirilen silahlar ekipleri şaşırttı.

Bugün sabaha karşı(05.00 sıralarında) 45 Plaka sayılı aracın ilçeye girişinde yapılan aramada  araçta bulunan B. Ö, Ş. Ö. ve M. S.isimli şahıslar üzerinde yapılan kaba üst aramasında; 1 adet üzerinde BLOW F 92 ibaresi bulunan 7-055867 seri numaralı 9.19 çapında tabanca, 1 adet üzerinde ZORAKI M 906- T ibaresi yazılı 180700823 seri numaralı tabanca, 1 adet üzerinde RETAY MOD 92 ibaresi bulunan 14-007037 seri numaralı tabanca, 1 adet üzerinde BLOW 38  ibaresi yazılı 6-18224 seri numaralı toplu smith vesson diye tabir edilen parçaları eksik tabanca ve bu tabancalara ait çeşitli çap ve ebatta 30 adet çeşitli tabanca parçaları, ele geçirildi.

İskenderun NSM Grup Amirliği ve İskenderun İstihbarat Büro Amirliği görevlilerinin Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yaptığı tespit edilen M.Ç. isimli şahsın ikamet ve iş yeri adresinde yapılan aramada ise 1 Adet siyah poşet içerisinde 1550 gram gelen SENTETİK KANNABINOID, 1 Adet mor kapalı plastik kutu içerisinde 99 adet CAPTAGON hap, 1 Adet plastik cam şişe içerisinde 1 adet CAPTAGON ve 1 adet EXTACY, 1 Adet beyaz kağıda sarılmış vaziyette 11,50 gram gelen HİNT KENEVİRİ (ESRAR) tohumu ele geçirdi.

Ekipler, suç unsuruna el koyarken, gözaltına alınan 4 kişi hakkında yasal işlem başlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"