İTSO Yönetiminden ‘kademeli normalleşme’ mesajı

Yayınlanma Zamanı : 03 Mart 2021 Saat: 17:11

İTSO Yönetiminden ‘kademeli normalleşme’ mesajı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) Yönetim Kurulu, illere göre haftalık risk durumunu gösteren haritada Hatay’ı sarı renkle orta riskli gruba taşıyan üyeleri başta olmak üzere, herkese önemli mesajlar verdi.

İş ve sosyal hayat başta olmak üzere, ev ve iş yerleri ile hayatın her anında virüs ile mücadelenin devam ettiğine dikkat eden İTSO Yönetimi, kademeli normalleşme sürecinde tedbirlerin elden bırakılmamasını istedi.

Güzel günlere, hep birlikte sağlıkla kavuşmak için herkese görev düştüğüne dikkat çeken İTSO’nun mesajı şöyle, “ Hatay’ın da içinde bulunduğu kısıtlamaların büyük ölçüde kalkması, hastalık riskinin bittiği anlamına gelmiyor. Lütfen alınan tedbirlere uyalım. Uymayanları uyaralım. Hep birlikte çok kötü günler geçirdik çok üzüldük, maddi manevi sıkıntılı süreçten geçtik. Değerli üyelerimiz, virüs ile mücadelenin hala devam ettiğini unutmayalım. Yeni bir karar alınıncaya kadar Hatay İlimiz orta risk grubunda değerlendirilmiştir. Bu riski tehlikeye atmayalım. İş ve sosyal hayatımız başta olmak üzere ev ve iş yerlerimizde hayatımızın her anında virüs ile mücadelemizin devam ettiğini bilelim. İş yerlerimizde ve sosyal yaşamımızda kontrolü elden bırakmayalım. ki, Güzel günlere Hep birlikte kavuşalım”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"