Belen’de hizmet girmeyen sokak kalmayacak!

Yayınlanma Zamanı : 03 Mart 2021 Saat: 13:27

Belen’de hizmet girmeyen sokak kalmayacak!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ilçenin engebeli ve dar sokaklara sahip olması nedeniyle vatandaşlara sunulan belediye hizmetlerinin aksamaması adına dar sokaklarda kullanılmak üzere belediye envanterine Römorklu Çapa Traktörünü de ekledi.

Belen’in dar sokaklarında kullanılacak olan çapa traktörünü inceleyen Başkan Gül, ilçede hizmet gitmeyen hiçbir yer kalmayacağını söyledi.

Başkan Gül, büyük araçların dar sokaklara girememesi dolayısıyla personelin iş yükünün arttığını belirterek, “Göreve geldiğim günden bu yana dar sokaklarda yaptığımız merdiven, korkuluk duvar, parke ve temizlik hizmetinde yaşadığımız aksaklıkları görerek, belediye bünyemize böylesine kullanışlı bir aracı ekleme gereği duyduk. Aldığımız çapa traktörü ile artık personellerimiz malzeme taşıma sıkıntısı ve sağlık sorunları yaşamayacak. Rabbim çalışmalarımızla vatandaşlarımıza, güzel hizmetler vermeyi nasip etsin” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"