Toplantının odağında Hatay var

Yayınlanma Zamanı : 23 Şubat 2021 Saat: 13:18

Toplantının odağında Hatay var

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun TOKİ Konutlarının su sorunları, Aslantaş Barajı ve Vakıf İşhanı ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonunda Vali Rahmi Doğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdülkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Lütfi Kaşıkçı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, ilçe belediye başkanları ve ilgili kurum müdürleri katıldı. 

Tarih, Kültür, Turizm, Gastronomi ve doğasıyla bir cazibe merkezi olan Hatay’ı “Marka Şehir” haline getirmek, planlanan yatırımları hayata geçirmek ve var olan sorunların çözümü için tarafların bir araya gelerek el ele verdiği toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından karşılıklı görüş ve önerilerin değerlendirilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"