2 ilçede 5 terfi merkezi devrede

Yayınlanma Zamanı : 16 Şubat 2021 Saat: 10:06

2 ilçede 5 terfi merkezi devrede

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun ve Arsuz’daki 4 mahallede 5 terfi merkezinin işletmeye alındığını duyurdu.

Arsuz 1. Grup Kanalizasyon Şebekesi (Karaağaç ve Nardüzü Mah.) ile Belen Kollektör Hattı İnşaatı kapsamında 197 km kanalizasyon kolektör ve şebeke hattı yapıldığını hatırlatan HATSU, Karaağaç, Nardüzü, Karahüseyinli ve Cırtıman mahallelerinde bu hatlara bağlı 5 adet terfi merkezinin işletmeye alınarak geçici kabul incelemelerinin başlatıldığını açıkladı. HATSU Etüt ve Plan Daire Başkanlığı tarafından işletmeye alınan Karaağaç, Nardüzü, Karahüseyinli ve Cırtıman mahallelerinde yapımı tamamlanan kanalizasyon hatlarına bağlı 5 terfi merkezindeki atık suların, İskenderun İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’ne iletildikten sonra doğaya temiz bir şekilde deşarj olması sağlanıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"