Eğitimci başkandan beklenen hamle!

Yayınlanma Zamanı : 11 Şubat 2021 Saat: 17:33

Eğitimci başkandan beklenen hamle!

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)’na girecek olan ilçeki tüm öğrencilere müjde verdi. Hayatlarının en önemli sınavına girecek olan öğrencilerin eğitimine destek olmak amacıyla 2021 YKS sınav ücretlerini karşılayacağını açıklayan Başkan Deli, kendisi de bir eğitimci olarak “Gelecek nesiller eğitimle şekillenecek” diyerek, eğitimin önemine dikkat çekti.

Pandemi sürecinde, kapanan sektörler dolayısıyla velilerin yaşadığı ekonomik sıkıntıyı da bir nebze giderecek olan Başkan Deli, öğrencilere hitaben yaptığı seslenişte, “Sevgili öğrencilerim; başarı sizden sınav ücretleri bizden. Sizler ilçemizin yeni öğretmenleri, savcıları, doktorları olacak ve ilçemizi gelecek nesiller olarak siz temsil edeceksiniz. Gelecek nesiller eğitimle şekillenecek bilinciyle yola çıkarak 2021 YKS sınavına girecek olan siz değerli tüm öğrencilerimizin sınav ücretleri belediyemiz tarafından karşılanacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"