Mayısta başlıyor!

Yayınlanma Zamanı : 08 Şubat 2021 Saat: 11:45

Mayısta başlıyor!

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,  25 bin kişilik yeni Hatay Stadı’nın açılmasının ardından Antakya Atatürk Stadı’nda inşa edilecek olan Hatay Millet Bahçesi’nin Mayıs ayında temelinin atılacağını söyledi. Yaklaşık 50 bin metrekare alanı kapsayan Hatay Millet Bahçesi’nin yürüyüş ve koşu yolu, bisiklet yolu, su bahçesi, festival alanı, sosyal donatı alanları ile Antakya’nın en güzel ve en yeşil alanı olacağını söyleyen Yayman, proje tamamlandığında Hataylıların en önemli buluşma noktası olacağına değindi.

Projede 1,1 km. yürüyüş yolu oluşturularak, 1000’e yakın ağaç dikileceğine dikkat çeken Milletvekili Yayman, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 81 ilde Millet Bahçesi yapılması yönünde verdiği talimat ve proje kapsamında yapılması planlanan Hatay Millet Bahçesi ile Hatay Stadı’nın taşınmasıyla şehrimize eşsiz bir eser kazandıracağız. Stat alanı mevcut parkla birleştirilerek Antakya’nın en güzel alanı olacak. Mayıs’ta başlıyoruz! Gül ve su bahçeleri, yürüyüş ve bisiklet yolları, festival alanı ile vatandaşlarımıza yepyeni bir yaşam alanı yaratacağız. Yaparsa, Ak Parti yapar” derken, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"