HESOB, 5 ilçeye HALKBANK Şubesi istedi

Yayınlanma Zamanı : 20 Ocak 2021 Saat: 20:26

HESOB, 5 ilçeye HALKBANK Şubesi istedi

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği(HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Esnaf Kefalet Kooperatifleri olmasına rağmen, Halkbank Şubesi olmayan aralarında Arsuz’un da bulunduğu 5 ilçeye şube açılmasını istedi. Yayladağı, Defne, Altınözü, Hassa ve Arsuz ilçelerinde esnafın kredilerde büyük sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Teksöz, bu ilçelere açılacak olan Halkbank şubelerinin esnafı rahatlatacağını savundu.

5 ilçeye Halkbank şubesi açılması için gerekli başvuruları yaptığını ifade eden Teksöz, “Yayladağı, Defne, Altınözü, Hassa ve Arsuz ilçelerimizde Esnaf Kefalet Kooperatiflerimiz mevcuttur. Buradaki esnaf ve sanatkarlarımızın diğer yakın ilçelere giderek yorulmamaları, maddi ve manevi kayıplarının olmaması, ayrıca zaman kaybını önlemek için Halkbankası şubelerinin açılması hususunda gerekli makama müracaatımızı yapmış bulunmaktayız. Esnaf ve sanatkârlarımızın bilgilerine arz ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"