İskenderun Polisi her yerde

Yayınlanma Zamanı : 09 Ocak 2021 Saat: 13:53

İskenderun Polisi her yerde

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, Meydan, Pirireis ve Mustafa Kemal Mahalleleri’nde faaliyet gösteren günübirlik (apart) konaklama tesislerine yaptığı denetimlerde hırsızlık suçundan aranana bir zanlı ile fuhuş yaptığı/ yaptırdığı tespit edilen üç kişiyi gözaltına aldı.

1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanunu ve İçişleri Bakanlığı’nın 153 sayılı genelgesi kapsamında konaklayan şahısların (KBS) Sistemine kayıtlarının yapılıp yapılmadığını ve HES kodlarının sorgulanıp sorgulanmadığının kontrol edilmesi ile fuhuş amaçlı kullanılan evlere yönelik olarak yapılan çalışmalar ve denetimlerde; 7 günübirlik konaklama tesisini denetleyen ekipler, M. Y. isimli şahsı “Kullanımları Gereği Açıkta Bırakılmış Eşya Hakkında Hırsızlık Suçundan Arandığını tespit ederek yakalarken, Gürcistan uyruklu N. L. ve Ş. P. isimli bayan şahıslara fuhuş amaçlı aracılık, yer ve imkan sağlayan H. S. isimli şüpheli şahsı gözaltına aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"