Hatay’da arazi toplulaştırma çalışmaları başladı

Yayınlanma Zamanı : 09 Ocak 2021 Saat: 13:00

Hatay’da arazi toplulaştırma çalışmaları başladı

DSİ Hatay Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi Toplantısı, AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman’ın katılımıyla Kırıkhan’da gerçekleşti.

Milletvekili Yayman’ın yanısıra, toplantıya DSİ Bölge Müdürü Mehmet Akif Balta, Arazi Toplulaştırma ve TİGH Dairesi Başkanı Sinan Demirbaş, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Ekinci, Bekir Pehlivan ve 63. (Hatay) Şube Müdürümüz Fatih Mıyman ile Arazi Toplulaştırma ve TİGH Şube Müdürü Hasan Altın’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Ziraat Odası Başkanları, Muhtarlar ve Vatandaşlar katıldı.

DSİ yetkilileri tarafından Hatay’da yürütülen toplulaştırma çalışmalarına ilişkin yapılan bilgilendirme sunumu ile başlayan toplantıda, Hatay Kırıkhan Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Projesi” hakkında vatandaşların bugüne kadar yaşadıkları sorunlar ve çözüm bekleyen talepleri görüşüldü.

Toplantı sonrası, Bölge Müdürü Mehmet Akif Balta ile DSİ Arazi Toplulaştırma ve TİGH Dairesi Başkanı Sinan Demirbaş, Hatay Kırıkhan Sulama Birliğini ziyaret ederek, hem birliğin çalışmaları hakkında bilgi aldı, hem de proje hakkında istişarelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"