Vali Doğan’dan 2020’nin hatırlattıkları!

Yayınlanma Zamanı : 31 Aralık 2020 Saat: 14:52

Vali Doğan’dan 2020’nin hatırlattıkları!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, yayınladığı mesajla tüm Hataylıların yeni yılını kutlarken, 2021 yılının ülkemize ve dünyaya başta sağlık olmak üzere barış, huzur ve mutluluk getirmesini  temenni etti. Yeni yılda da Hatay’ın daha müreffeh, daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir il olması için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Vali Doğan, geride bırakma hazırlandığımız 2020 yılının koronavirüs salgını dolayısıyla insanlığa önemli hatırlatmalar da yaptığına dikkat çekti.

Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Dünyamız ve ülkemiz için önemli gelişmelere sahne olan, acı ve tatlı hatıralarıyla 2020 yılını geride bırakıyor, yeni umut ve beklentilerle 2021’e giriyoruz.

2020 yılında başlayan koronavirüs salgını ile sağlımızın ne kadar değerli bir hazine olduğunu, bilim ve teknolojinin önemini, modern tıbbın vazgeçilmezliğini, ailemizin, sosyal ve toplumsal dayanışmanın ehemmiyetini tüm dünya ile birlikte yeniden idrak ettik.

Aziz milletimizden aldığımız güç ile  birlik ve beraberlik içerisinde geçen yıl olduğu gibi yeni yılda da, sahip olduğumuz potansiyeli ve kaynaklarımızı Hatay’ımızı daha müreffeh, daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir il olması için toplumumuzun tüm kesimleri ile kenetlenerek çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; yeni yılın ülkemize ve dünyaya başta sağlık olmak üzere barış, huzur ve mutluluk getirmesini  temenni ederek, tüm Hataylı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"