İTSO, akreditasyon denetiminden başarıyla geçti

Yayınlanma Zamanı : 31 Aralık 2020 Saat: 16:08

İTSO, akreditasyon denetiminden başarıyla geçti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO), Türk Loydu İktisadi Kuruluşu tarafından gerçekleştirilen Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme denetiminden başarıyla geçti.

Türk Loydu Denetçisi Mümin Bakkal tarafından “ISO 9001/2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Denetimi ve ISO 10002/2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelendirme Denetimi Covid-19 Pandemi nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

Denetime, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, KYT ve Akreditasyon Sorumlusu Güldane Erkol katılırken, İTSO Ticaret Sicil Müdür Yardımcısı Sezin Özdemir, Oda Sicil memuru İrem Kırık da, denetimler de yer alarak birimleri ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Türk Loydu Denetçisi Mümin Bakkal tarafından “ISO 9001/2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Denetimi ve ISO 10002/2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelendirme standardına göre çalışmaların uygun yürütüldüğünü belirlediklerini anlattı.

2 gün süren denetimlerde KYT ve Akreditasyon Sorumlusu Güldane Erkol, Türk Loydu Denetçisi Mümin Bakkal’a odanın çalışmaları ile ilgili teknik ve detaylı bilgiler vererek rapor sundu.

Türk Loydu Denetçisi Mümin Bakkal, yapılan denetimlerde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın standarda uygun sistemi kurduğu çalışmaların istenilen düzeyde olduğunun görüldüğünü ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"