Sivil gözetimde 3’ncü aşama

Yayınlanma Zamanı : 30 Aralık 2020 Saat: 11:39

Sivil gözetimde 3’ncü aşama

İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi’nin 3. Aşama Toplantısı, Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında gerçekleşti.

Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda VKS yöntemi ile gerçekleştiren, İçişleri Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülmekte olan İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi 3. Aşama Toplantısında şeffaf, katılımcı ve vatandaş odaklı kamu güvenliği hedefiyle, yerel güvenlik sorunları ve önleyici eylem planları ile ilgili bilgi alışverişin de bulunuldu.

Toplantıda konuşan Vali Doğan, tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, “ Pandemi koşullarının gerektirdiği şekillerde de olsa ilimizin geleceği için toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyayı etkileyen zorlu bir süreç olmasına rağmen, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"