HATSU, su borçlarını yapılandırıyor

Yayınlanma Zamanı : 28 Aralık 2020 Saat: 16:06

HATSU, su borçlarını yapılandırıyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, vadesi 31 Ağustos 2020 tarihi öncesine ait su ve atıksu borçlarında yapılandırmaların devam ettiğini belirterek, başvuruların 31 Aralık 2020’de sona ereceğini hatırlattı.

7256 sayılı kanun kapsamında yürürlüğe giren yapılandırmaların su ve atık su borcu olan vatandaşlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğuna vurgu yapan Genel Müdür Polat, peşin ödemelerde yüzde 90 faiz indirimi ve 18 aya kadar taksit imkânının sağlanacağı yapılandırma işlemlerinde son müracaatın 31 Aralık Perşembe günü olduğuna belirtti.

Vatandaşların abone numarası ve kimlik bilgileri ile her ilçedeki HATSU hizmet binasında müracaat edip yapılandırma fırsatından yararlanabileceğini de sözlerine ekleyen Polat, peşin ödemelerin ve ilk taksitin son ödeme tarihinin 31 Ocak 2021 olarak belirlendiğini açıkladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"