HBB farkındalık yarattı

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2020 Saat: 14:08

HBB farkındalık yarattı

Salgının il genelinde yüksek seviyelerde seyrettiği bugünlerde dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Huzurevi’nde kalan misafirleri unutmadı.

Büyükşehir ekipleri, içerisinde yüzey ve zemin temizleme solüsyonu, antibakteriyel sıvı ve katı sabun, el hijyen ürünü ve maskenin yer aldığı 195 hijyen setini Hatay Valiliği’ne bağlı Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde kalan misafir ve personellere ulaştırdı. Merkez yetkilileri ve burada kalan yaşlılar, kendilerine pandemi ile mücadelelerinde destek olan HBB’ye teşekkür etti.

Pandemi sürecinde dezavantajlı grup olan yaşlı vatandaşlara hizmet ettiklerini ve onların sağlığını korumaya çalıştıklarını ifade eden Hatay Huzurevi Müdür Yardımcısı Ayhan Karaköse, yapılan hijyen seti yardımlarından ötürü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkürlerini iletti.

Özenle hazırlanan hijyen setlerini Huzurevi yetkililerine teslim eden Büyükşehir ekipleri, merkezdeki konukların ve onlara hizmet veren personelin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmeleri için tüm ihtiyaçların karşılanmaya devam edeceğini bildirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"