Hüseyin Yayman’ın NOEL mesajı çok farklı

Yayınlanma Zamanı : 24 Aralık 2020 Saat: 16:40

Hüseyin Yayman’ın NOEL mesajı çok farklı

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hıristiyan aleminin Noel Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Hatay’daki birlikte yaşama kültürüne dikkat çekti. Farklı kültürlerle bir arada yaşamanın kattığı zenginlik, hoşgörü ve kardeşlik duygularının Hataylılar için büyük bir zenginlik olduğuna vurgu yapan Milletvekili Yayman,  Hatay başta olmak üzere tüm ülkede yaşayan Hristiyan vatandaşların bayramını kutladı.

Bu coğrafyada yaşayan herkesin din, dil, ırk ayırımı yapmadan kaderdaş ve tarihdaş olduğunu söyleyen Milletvekili Hüseyin Yayman, “Medeniyetler şehri Hatay’ımızda yaşayan Hıristiyan hemşehrilerimizin Noel Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bu coğrafyada kardeşçe yaşayan insanlar KADERDAŞ, TARİHDAŞ vatandaşlar olarak daima bir ve beraberiz. Büyük bir medeniyetin mensupları olarak farklılıklarımız zenginliğimizdir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"