Lütfü Savaş’tan duygulu mesaj

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2020 Saat: 11:11

Lütfü Savaş’tan duygulu mesaj

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, annesi merhume Nimet Savaş’ın vefatı sebebiyle acılarını paylaşan, taziye dileklerini sunan herkese yayımladığı mesajla teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere taziyede bulunan, acılarına ortak olan herkese teşekkür eden Başkan Savaş, mesajında, “Ailemizin kıymetli büyüğü annem merhume Nimet Savaş’ın cenaze töreni sırasında ve sonrasında şahsımı ve ailemi yalnız bırakmayan Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan’a, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, resmi kurum ve kuruluş temsilcilerine, STK, dernek ve oda başkanlarımıza, siyasi parti temsilcilerimize, iş insanlarımıza, kanaat önderlerimize ve tüm hemşehri ile dostlarımıza teşekkür ederim. Törene katılan, katılamayan ancak telefonla arayarak, mesaj göndererek ve sosyal medya paylaşımları ile taziyelerini ileterek acımıza ortak olan herkes, sizler ve sevdikleriniz de var olun. Biricik annemiz için dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun. Acımıza ortak olan herkese şahsım ve ailem adına bir kez daha teşekkür eder, herkese esenlikler dilerim” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"