Hatay, sporda da en iyisi!

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2020 Saat: 17:09

Hatay, sporda da en iyisi!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Bakırköy Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri’ ödüllerinde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yılın spor insanı ödülüne layık görüldü.

Pandemi dolayısıyla online düzenlenen törenle birçok dalda sporcu, takım ve yöneticinin ödüllendirildiği etkinlikte, spora ve sporcuya verdiği katkılar sebebiyle ödül almaya hakkazanan Başkan Savaş  Hatay’ın başarılarını şampiyonluklar ve kupalarla taçlandırdığını söyledi.

Hatay’ın başarılarla anılan spor kenti olduğunu , kentte spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceklerini belirten Başkan Savaş, “Şehrimizin takımları ve sporcuları elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Hatay, kazandığı şampiyonluklar ve kupalarla bu başarılarını taçlandırıyor. Hatayspor ve Hatay Büyükşehir Belediyespor bunların en somut örneği. Milli takımlarda şehrimizi ve ülkemizi temsil eden sporcu sayısını artırmak ve nice başarılar elde etmek için spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceğiz” diyerek organizasyonda emeği geçenlere ve kendini ödüle layık görenlere teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"