İşte Hatay’ın kahraman doktoru!

Yayınlanma Zamanı : 16 Aralık 2020 Saat: 10:00

İşte Hatay’ın kahraman doktoru!

Hatay Devlet Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Tülin Durgun Yetim, koronavirüs sürecinde hastalara yardımcı olmak ve yol göstermek için sosyal medya hesabında telefon numarasını paylaştı. Büyük bir özveriyle hastalarını korona illetinden kurtarmak için çalışan Prof. Dr. Yetim, daha çok kişiye ulaşmak için yaptığı girişimle doktorluğun ne kadar kutsal bir meslek olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Prof. Dr. Tülin Durgun Yetim, Hatay için tedirginliğini dile getirirken, şu paylaşımı yaptı: “Acildeki hastaları, hele de o akciğerleri görüyorum ya tüylerim diken diken oluyor. Sevdiklerimiz, yakınlarımız birer birer ölüyor. Herşeyi devletten beklemeyelim, önlemler belli, yapılacaklar belli, maske, mesafe, temizlik. Hatay’da virüs dolayısı ile çok mustaribiz. Çoğumuz panik oluyoruz. Bu süreçte merak ettiklerinizi whatsapp’tan mesaj atarak sorabilir, tedaviniz konusunda bilgi alabilirsiniz. Elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Cep tel: 05416373031” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"