Eski İkem Yolu, yeni çehresiyle ‘SÖZ’ ettirdi!

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2020 Saat: 16:55

Eski İkem Yolu, yeni çehresiyle ‘SÖZ’ ettirdi!

Defalarca gündeme getirdiğimiz ve sürücüler, yayalar ile öğrenciler için tam bir işkenceye dönüşen eski İKEM Koleji önündeki yol nihayet asfaltlandı.

‘‘Şu yolun sırrı ne?’ bilenler bir anlatsın hele!’, ‘İKEM Koleji civarı göl gibi!’, ‘Burası Asi Nehri değil, Karaağaç!’, ‘Göle dönen yola geçici çözüm!’ başlıklarıyla yolun yapımı için yetkililere seslendiğimiz haberlere duyarlı davranan Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığı, İskenderun ile Karaağaç Uğur Mumcu Caddesi’ni birleştiren ve Yelken Caddesi olarak geçen yolu asfaltlayarak hizmete açtı.

Vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve güvenli hale getirmek amacıyla altyapı çalışmalarını hızla tamamlayan ekipler,  Yelken Caddesi’nde yolu daha güvenli hale getirmek amacıyla beton asfalt çalışmasının ardından yol çizgisi çalışmasını da tamamlayarak, yolu ulaşıma açtı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"