Çocukları sevindire’BİLSEM’ yeter!

Yayınlanma Zamanı : 10 Kasım 2020 Saat: 16:45

Çocukları sevindire’BİLSEM’ yeter!

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi(BİLSEM) işbirliğiyle İzmir’de meydana gelen deprem felaketinden etkilenen çocuklara moral vermek amacıyla çeşitli oyuncaklar gönderildi.

İskenderun’dan İzmir’e gönül köprüsü kuracak olan kampanyayı koordine eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, çocuklara dağıtılmak üzere farklı tür ve özelliklerde oyuncak ve eşyalardan oluşan paketleri yola çıkmadan önce bizzat inceledi.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve BİLSEM Müdürü Murat Aydoğan’ın katıldığı etkinlikte, İskenderun halkının bu anlamlı duyarlılığından çok etkilendiğini belirten İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Dar günde kenetlenen yüce gönüllü milletimizin duyarlılığının küçük bir yansıması olan bu anlamlı kampanyaya destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"