Eski İkem yoluna HBB dokunuşu!

Yayınlanma Zamanı : 09 Kasım 2020 Saat: 11:40

Eski İkem yoluna HBB dokunuşu!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, eski İKEM Koleji önündeki yolu asfaltlamak için trimer kazısına (asfalt söküm) başladı.

Arsuz ile İskenderun ilçelerini birleştirmesi dolayısıyla yoğun araç trafiği bulunan ve köstebek yuvasına dönüştüğü için yaz – kış tam bir işkenceye dönüşen yol için harekete geçen HBB ekipleri, ilçe belediyesi yetkisinde olmasına rağmen vatandaşların yoğun şikayet ve asfalt talebine duyarsız kalmadı.

Karaağaç Konarlı Mahallesi Yelken Caddesi’nde beton asfalt serimi gerçekleştirecek olan Büyükşehir ekipleri, ilk olarak ana yolda trimer kazısına (asfalt söküm) başladı. Zeminin beton asfalt serimine uygun hale gelmesi için çalışmaları sürdüren ekipler, mahalle ve ilçelerin fiziki şart ve ihtiyaçlarına dönük hizmet üretmeye devam edeceklerini belirterek, yolu en kısa sürede tamamlayarak, kullanıma açılacağını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"